top of page
560408054_H5_L2.png
Варта бд

Серія Blue Dynamic

Серія Blue Dynamic призначена для автомобілів із середнім рівнем електроспоживння і у яких відсутня система Старт/Стоп. Акумулятор VARTA Blue Dynamic забезпечує високий пусковий струм і стабільно високу продуктивність на протязі довгого часу.

563400061_H5_L2_R.png

Серія Silver Dynamic

Серія Silver Dynamic призначена для автомобілів із високим рівнем електроспоживання і у яких відсутня система Старт/Стоп. Акумулятор VARTA Silver Dynamic забезпечує пусковий струм на 30% більший у порівнянні із Blue Dynamic і від.повідають найжорсткішим вимогам автовиробників

варта сд
560500064_H5_L2_R.png
BD efb

Серія Blue Dynamic EFB

Серія Blue Dynamic EFB представляє собою підсилені кислотні акумулятори, які забезпечують кращу надійність і продуктивність у порівнянні із звичайними свинцево-кислотними акумуляторами для легкових і вантажних автомобілів. EFB акумулятори призначені для використання на автомобілях із системою Старт/Стоп, а також для будь яких автомобілів, в яких рівень енергоспоживання є вищим за середній.

560901068_H5_L2_R.png
варта агм

Серія Silver Dynamic AGM

Серія Silver Dynamic AGM це акумулятори, вироблені за удосконаленою технологією абсорбуючого скловолокна (в середині на відміну від традиційних батарей немає електроліту у вигляді рідини, він весь знаходиться в спеціальних скловолоконних сепараторах). Вони ідеально підходять для автомобілів з найвищими показниками енергоспоживання. Саме тому акумулятори VARTA Silver Dynamic AGM складають більше половини всіх оригінальних акумуляторів типу AGM у нових автомобілях із системою Старт/Стоп.

ціна варта

Акумулятори Varta ціна

Прайс_варта_на_сайт (12).jpg

Знижка при здачі старої батареї
44-50 а/г - 200грн
55-60 а/г - 250грн
70-80 а/г - 300грн
80-85 а/г - 330грн
90-100 а/г - 400грн
105-110 а/г - 430грн
135-140 а/г - 590грн
180-200 а/г - 750грн
220-230 а/г - 950грн

Не заводиться автомобіль? Найкращий вибір купити акумулятор Варта у Львові за адресою вул. Зелена 105 скориставшись такими перевагами: низькі ціни, найширший асортимент, гарантійне та післягарантійне обслуговування, знижка до 25 % при здачі старої батареї. Безкоштовно підібрати акумулятор та дізнатись ціну Ви можете за телефоном, або заповнивши заявку на сайті Akumexpres акумулятори Львів. Досвід роботи 25 років - користуйтесь послугами професіоналів.

Акумулятори Varta

VARTA, виробник Johnson Controls. Бренд VARTA налічує більш ніж 125 річну історію. Ці батареї встановлюються на первинну комплектацію найбільшими автовиробниками і користуються довірою водіїв у цілому світі. Основні бренди заводу: VARTA, BOSCH, TENAX, ENERGIZER, BERGA і т.д. Один з найбільших і найвідоміших європейських виробників. На сьогоднішній день автомобільні акумулятори Varta виробляються на 5-х заводах, розташованих в Німеччині, Австрії, Франції, Іспанії, Чехії. Акумулятори Varta Blue Dynamic, Varta Silver Dynamic, Varta Blue Dynamic EFB, Varta Silver Dynamik AGM перекривають  98% ринку автомобілів світу. За рахунок найсучаснішої технології виробництва, бездоганних параметрів , таких як ємність і пусковий струм , автомобільні акумулятори Varta можна сміливо назвати найкращим вибором для Вас.

Основні переваги акумуляторів Varta:

  •   повна необслуговуваність (не потрібно доливати дистильовану воду);

  •   мінімальний саморозряд;

  •   високий пусковий струм;

  •   стійкість до вискоких навантажень;

  •   тривалий термін служби.

bottom of page