top of page

Акумулятори для безперебійного живлення для упс та тягові

OUTDO, виробник HUAWEI POWER ( Китай). Один з провідних світових виробників з розробки та виготовлення телекомунікаційної техніки, смартфонів , планшетів та іншого.

 

Акумуляторна батарея OUTDO для джерел безперебійного живлення виготовлюються за технологією AGM   і повністю відповідає вимогам виробників телекомунікаційного та іншого обладнання.. Завдяки спеціальній конструкції і технології виготовлення пластин і сепараторів, акумуляторна батарея характеризується високою кількістю циклів заряду/ розряду, надійністю, довговічністю і повною відсутністю потреби у обслуговуванні.

Основні сфери застосування:

- акумулятори для резервного живлення ( упс, сигналізації, газові котли і т.д.)

-акумулятори для сонячних батарей

-акумулятори для дитячого і дорослого електротранспорту, інвалідні візки, тощо 

Ціна на акумулятори OUTDO

Industrial-Battery-removebg-preview-remo
прайс_стаціонарні_для_сайту_ (3).jpg
unnamed (1).jpg

Гарантія 12 місяців

80c48dc6-removebg-preview.png

В сучасному світі постійно зростає попит на стаціонарні акумулятори. Це звязано зі збільшенням популярності різноманітних систем для резервного живлення. Всюди головною складовою стабільного і тривалого електропостачання є саме тягова акумуляторна батарея. Сфера застосування таких батарей є по справжньому широкою. Тут і акумулятори для  безперебійного живлення, акумулятори для УПСакумулятори для  дитячих машинок, і акумулятори для різноманітніх кемперів і акумулятори для домашньої сигналізації і  т.д.

Стаціонарні промислові акумулятори за технологією виготовлення поділяються на дві основні групи:

-акумулятори AGM

-акумулятори GEL

Їх експлуатаційні характеристики в основному подібні, але є деякі розбіжності.

Переваги акумуляторів GEL у порівнянні із акумуляторами AGM:

-краще переносять глибокий розряд, тоді як AGM акумулятори бажано не розряджати більше ніж на 70%.

-здатні віддавати меньший струм, тому більше підходять для есплуатації в тяговому режимі (розряд меньшими струмами на протязі довшого часу)

Переваги акумуляторів AGM у порівнянні із акумумуляторами GEL:

-меньш вибагливі до неякісної зарядки зарядним пристроєм

-здатні віддавати більший струм, тому краще підходять до інтенсивної експлуатації ( розряд більшими струмами на протязі коротшого часу.

Яку би батарею ви не вибрали, памятайте, що  найкращий вибір купити  тяговий акумулятор у Львові за адресою вул. Зелена 105 . Безкоштовно підібрати акумулятор та дізнатись ціну Ви можете за телефоном, або заповнивши заявку на сайті Akumexpres. Досвід роботи 25 років - користуйтесь послугами професіоналів.

bottom of page