Акумулятори Tab

TAB, виробник TAB . Основні бренди:TAB, TOPLA, VESNA, MORATTI і т.д.. Один з найвідоміших і сучасних виробників у Східній Європі.

 

Батереї виробляються на двох заводах- в Словенії і Македонії. В числі основних переваг акмуляторів TAB експерти відмічають їх високу експлуатаційну надійність, іноваційність, а також їх високі пускові струми, які часто суттєво перевищують показники інших брендів. 

TAB Polar Blue  виготовлені по технології Кальцій/Кальцій, забезпечують відмінну надійність і високу потужність при холодних запусках двигуна.  

=

Ціна на акумулятори Tab

Гарантія  24 місяці

Tab Magic

TAB Magic поєднав всі переваги серії TAB Polar Blue , додавши до них повну необслуговуваність і герметичність, що убезпечує споживачів від неприємностей в наслідок випадкового протікання електроліту.

автомобільний акумулятор Tab Magic

=

b03bb794bbd8f03baafdbdc37fc205aa.jpg

Не заводиться автомобіль? Найкращий вибір купити акумулятор Tab у Львові за адресою вул. Зелена 105 скориставшись такими перевагами: низькі ціни, найширший асортимент, гарантійне та післягарантійне обслуговування, знижка до 25 % при здачі старої батареї. Безкоштовно підібрати акумулятор та дізнатись ціну Ви можете за телефоном, або заповнивши заявку на сайті Akumexpres. Досвід роботи 25 років - користуйтесь послугами професіоналів.