Акумулятори Tab

TAB, виробник TAB . Основні бренди:TAB, TOPLA, VESNA,MAXXOM, MORATTI і т.д.. Один з найвідоміших і сучасних виробників у Східній Європі.

 

Батереї виробляються на двох заводах- в Словенії і Македонії. В числі основних переваг акмуляторів TAB експерти відмічають їх високу експлуатаційну надійність, іноваційність, а також їх високі пускові струми, які часто суттєво перевищують показники інших брендів. 

Ціна на акумулятори виробництва Tab

прайс_tab_для_сайту_ (8).jpg

Гарантія  24 місяці

TAB Polar Blue, Topla Energy, Vesna Power  виготовлені по технології Кальцій/Кальцій, забезпечують відмінну надійність і високу потужність при холодних запусках двигуна.  

автомобільний акумулятор Tab Polar
unnamed (4).jpg
216428062.jpg

TAB Magic, Topla Top, Vesna Premium поєднали всі переваги попередньої серії  , додавши до них повну необслуговуваність і герметичність, що убезпечує споживачів від неприємностей в наслідок випадкового протікання електроліту.

автомобільний акумулятор Tab Magic
b03bb794bbd8f03baafdbdc37fc205aa.jpg
20271669_1.jpg

Не заводиться автомобіль? Найкращий вибір купити акумулятор Tab у Львові за адресою вул. Зелена 105 скориставшись такими перевагами: низькі ціни, найширший асортимент, гарантійне та післягарантійне обслуговування, знижка до 25 % при здачі старої батареї. Безкоштовно підібрати акумулятор та дізнатись ціну Ви можете за телефоном, або заповнивши заявку на сайті Akumexpres. Досвід роботи 25 років - користуйтесь послугами професіоналів.