top of page

Акумулятори TAB

TAB, виробник TAB . Основні бренди:TAB, TOPLA, DMK, VESNA, MAXXOM, MORATTI і т.д.. Один з найвідоміших і сучасних виробників у Східній Європі.

 

Батереї виробляються на двох заводах- в Словенії і Македонії. В числі основних переваг акмуляторів TAB експерти відмічають їх високу експлуатаційну надійність, іноваційність, а також їх високі пускові струми, які часто суттєво перевищують показники інших брендів. 

автомобільний акумулятор Tab Polar
unnamed (4).jpg

TAB Polar Blue, Topla Energy, DMK Energy, Vesna Power  виготовлені по технології Кальцій/Кальцій, забезпечують відмінну надійність і високу потужність при холодних запусках двигуна.  

автомобільний акумулятор Tab Magic

TAB Magic, Topla Top, DMK Extreme, Vesna Premium поєднали всі переваги попередньої серії  , додавши до них повну необслуговуваність і герметичність, що убезпечує споживачів від неприємностей в наслідок випадкового протікання електроліту, рекомендується для транспортних засобів з великим енергоспоживанням.

b03bb794bbd8f03baafdbdc37fc205aa.jpg
20271762_1-removebg-preview.png
27656610_1.jpg

TAB EFB Stop&GO, Topla EFB Stop&GO, DMK EFB Stop&GO, Vesna EFB Stop&GO представляють собою підсилені кислотні акумулятори, які забезпечують кращу надійність і продуктивність у порівнянні із звичайними свинцево-кислотними акумуляторами для легкових і вантажних автомобілів. EFB акумулятори призначені для використання на автомобілях із системою Старт/Стоп, а також для будь яких автомобілів, в яких рівень енергоспоживання є вищим за середній.

топла ефб

Ціна на акумулятори виробництва TAB

прайс_DMK_для_сайту_ (3).jpg

Гарантія  24 місяці

Не заводиться автомобіль? Найкращий вибір купити акумулятор Tab у Львові за адресою вул. Зелена 105 скориставшись такими перевагами: низькі ціни, найширший асортимент, гарантійне та післягарантійне обслуговування, знижка до 25 % при здачі старої батареї. Безкоштовно підібрати акумулятор та дізнатись ціну Ви можете за телефоном, або заповнивши заявку на сайті Akumexpres. Досвід роботи 25 років - користуйтесь послугами професіоналів.

bottom of page