Акумулятори Fire Ball

Fire Ball, виробник Веста (Україна). Основні бренди:Fire Ball, Klema, Westa, Forse, Inter і т.д.. Найбільший і найсучасніший український виробник. Може випускти до 7 млн умовних штук акумуляторів в рік, що виводить цей завод в абсолютні лідери серед заводів східної Європи.

Серія Hybrid

автомобільний акумулятор Fire Ball

Fire Ball Hybrid . Гібридні  акумулятори, або акумулятори стандарт серії поєднали в собі переваги звичайних малосурьмянистих і кальцієвих батарей. Це означає, що при мінімальній необхідності в обслуговуванні (майже не споживають води) і невеликому саморозряді (коли автомобіль стоїть і не експлуатується, акумулятор практично не розряджається), вони крім того меньш чуттєві в порівнянні з кальцієвими батареями до перезаряду чи глибокого розряду.

Ціна на акумулятори Fire Ball

Гарантія на легкову групу 12- 24 місяці, на вантажну 12 місяців 

Серія Premium

автомобільний акумулятор Fire Ball

Fire Ball Premium. Акумулятори преміальної серії відносяться до так званих кальцинованих акумуляторів (додатня і від`ємна пластини зроблені із додаванням кальцію), що означає підвищений до 30% пусковий струм і практично повну необслуговуваність у порівнянні із звичайними батареями.

 

Рекомендується встановлювати на сучасні автомобілі із великим енергоспоживанням.

Не заводиться автомобіль? Найкращий вибір купити акумулятор Fire Ball у Львові за адресою вул. Зелена 105 скориставшись такими перевагами: низькі ціни, найширший асортимент, гарантійне та післягарантійне обслуговування, знижка до 25 % при здачі старої батареї. Безкоштовно підібрати акумулятор та дізнатись ціну Ви можете за телефоном, або заповнивши заявку на сайті Akumexpres. Досвід роботи 25 років - користуйтесь послугами професіоналів.