top of page

Акумулятори для автомобілів із системою СТАРТ/СТОП

AGM, EFB 50-65 а/год

AGM, EFB 70-80 а/год

AGM, EFB 85-105 а/год

      У цій короткій статті ми хотіли б торкнутися теми акумуляторів для автомобілів із системою старт/стоп. Автомобілі ці відрізняються тим, що під час повної зупинки двигун глохне, i знову заводиться, коли відпускається педаль гальм. Ця система є кращою для екологічної ситуації у місті, дозволяє дещо зекономити пальне, але піддає підвищеному навантаженню батарею автомобіля. Звичайний кислотний акумулятор просто не пристосований до таких умов експлуатації, термін його служби скорочується в 2-3 рази. Спеціально для цих автомобілів випускаються батареї AGM або EFB.

             EFB акумулятори 

 EFB представлять собою підсилені кислотні акумулятори, які забезпечують кращу надійність і продуктивність у порівнянні із звичайними свинцево-кислотними акумуляторами для легкових і вантажних автомобілів.  Основні переваги:

  • продуктивність в стані часткового і глибокого розряду більше ніж в двічі перевищують показники звичайних батарей.

  • підтримка частих запусків двигуна.

  • покращене приймання зарядки.

  • ідеально підходять для автомобілів обладнаних системою Старт/Стоп без рекурперативного гальмування, а також для автомобілів із підвищеним енергоспоживанням.

      

 

VARTA_Blue_EFB_Dynamic_cut.png

           

            AGM акумулятори 

Агм це акумулятори, вироблені за удосконаленою технологією абсорбуючого скловолокна (в середині на відміну від традиційних батарей немає електроліту у вигляді рідини, він весь знаходиться в спеціальних скловолоконних сепараторах). Основні переваги:

  •         технологія AGM забезпечує в 3 рази більший термін роботи в циклах у порівнянні із звичайними акумуляторами;

  •         ідеально підходить для удосконалених систем Старт/Стоп, у яких акумулятор потрібно щвидко підзаряджати енергією рекуперативного гальмування;

  •         безпечність і герметичність навіть у випадку механічного пошкодження (електроліт не виливається навіть якщо пошкоджений корпус);

  •         підходять  як на автомобілі в якості стартерних акумуляторів так і на кемпери, лодки, безперебійне живлення.

VARTA_Silver_AGM_Dynamic_cut.png

          Підсумовуючи все вище сказане простими словами :) , будь які  батареї при запуску двигуна тратять певну частину своєї енергії. Щоб відновити її від генератора  звичайний акумулятор має наприклад проїхати 10км, EFB чи AGM акумулятор в 2-3 рази меньше. Відповідно , якщо звичайна батарея при частих запусках і коротких пробігах буде експлуатуватися із степенню зарядженості 40-50% (чого вона дуже не любить і що сильно впливає на її термін служби), то акумулятори, які ми розглянули вище, крім того , що не так бояться низького заряду, крім того набагато швидше заряджаються і постійно будуть у більш зарядженому стані. Враховуючи це все, не дивлячись на те, що ціна EFB  чи AGM батарей вища в 1,4-2 рази вища ніж вартість аналогічних стандартних кислотних акумуляторів, термін їх служби більший в 2-3 рази, так що з економічної точки зору ви нічого не втрачаєте, лише вибираєте надійність і безвідмовність на максимально довгий період часу.

inci_4 (1).jpg
ek600.png
560901068_H5_L2_R.png

Не заводиться автомобіль? Найкращий вибір купити акумулятор для старт/стоп AGM або EFB у Львові за адресою вул. Зелена 105 скориставшись такими перевагами: низькі ціни, найширший асортимент, гарантійне та післягарантійне обслуговування, знижка до 25 % при здачі старої батареї. Безкоштовно підібрати акумулятор та дізнатись ціну Ви можете за телефоном, або заповнивши заявку на сайті Akumexpres. Досвід роботи 25 років - користуйтесь послугами професіоналів.

bottom of page