top of page

Акумулятори EXIDE

EXIDE, виробник Exide Technologies - це американський транснаціональний виробник акумуляторних батарей зі штаб квартирою в штаті Джорджія США. EXIDE- один з двох найкрупніших виробників свинцевих акумуляторів в світ ( 22% світового ринку, 33% європейського).  Основні європейські бренди:  Exide, Tudor, Sonnenschein, Centra, Deta, Sonnak, Fulmen, Hagen, і т.д. Один з найбільших і найвідоміших світових виробників. Основні виробництва представлених у нас батарей - Іспанія та Італія.

Серія Exide Premium Carbon Boost® 2.0

EA612.png

Серія акумуляторів Exide Premium Carbon Boost® 2.0 забезпечує в 2 раза швидше підзаряджання та на 30% збільшений пусковий струм  у порівнянні із традиційною батареєю, завдяки запатентованій технології Exide, яка полягає у використанні вуглецевих добавок при виробництві негативних пластин. Акумулятори  Premium Carbon Boost® 2.0 пропонуються для автомобілів із великим енергоспоживанням, які інтенсивно експлуатуються в міському циклі та в екстремальних погодних умовах. 

автомобільний акумулятор Exide EFB
есайд ефб

Серія Exide EFB

Серія Exide EFB представляє собою підсилені кислотні акумулятори, які забезпечують кращу надійність і продуктивність у порівнянні із звичайними свинцево-кислотними акумуляторами для легкових і вантажних автомобілів. EFB акумулятори призначені для використання на автомобілях із системою Старт/Стоп, а також для будь яких автомобілів, в яких рівень енергоспоживання є вищим за середній.

автомобільний акумулятор Exide AGM
ексад агм

Серія Exide AGM

Акумулятори Exide ціна

ціна ексайд

Серія Exide AGM це акумулятори, вироблені за удосконаленою технологією абсорбуючого скловолокна (в середині на відміну від традиційних батарей немає електроліту у вигляді рідини, він весь знаходиться в спеціальних скловолоконних сепараторах). Вони ідеально підходять для автомобілів з найвищими показниками енергоспоживання.

прайс_exide_для_сайту_ (3).jpg

Гарантія 24 місяці 

Знижка при здачі старої батареї
44-50 а/г - 200грн
55-60 а/г - 250грн
70-80 а/г - 300грн
80-85 а/г - 330грн
90-100 а/г - 400грн
105-110 а/г - 430грн
135-140 а/г - 590грн
180-200 а/г - 750грн
220-230 а/г - 950грн

Не заводиться автомобіль? Найкращий вибір купити акумулятор Exide у Львові за адресою вул. Зелена 105 скориставшись такими перевагами: низькі ціни, найширший асортимент, гарантійне та післягарантійне обслуговування, знижка до 25 % при здачі старої батареї. Безкоштовно підібрати акумулятор та дізнатись ціну Ви можете за телефоном, або заповнивши заявку на сайті Akumexpres. Досвід роботи 25 років - користуйтесь послугами професіоналів.

bottom of page