EXIDE, виробник Exide Technologies - це американський транснаціональний виробник акумуляторних батарей зі штаб квартирою в штаті Джорджія США. EXIDE- один з двох найкрупніших виробників свинцевих акумуляторів в світ ( 22% світового ринку, 33% європейського).  Основні європейські бренди:  Exide, Tudor, Sonnenschein, Centra, Deta, Sonnak, Fulmen, Hagen, і т.д. Один з найбільших і найвідоміших світових виробників. Основні виробництва представлених у нас батарей - Іспанія та Італія.

автомобільний акумулятор Exide Premium

Серія акумуляторів Exide Premium пропонується для автомобілів із великим енергоспоживанням.

В них реалізована технологія Carbon Boost, яка забезпечує в 1,5 раза швидше підзаряджання батареї у порівнянні із традиційною батареєю, а також на 30% збільшений пусковий струм. 

Акумулятори Exide ціна

прайс_exide_для_сайту_ (3).jpg

Гарантія 24 місяці 

автомобільний акумулятор Exide EFB

Серія Exide EFB

Серія Exide EFB представляє собою підсилені кислотні акумулятори, які забезпечують кращу надійність і продуктивність у порівнянні із звичайними свинцево-кислотними акумуляторами для легкових і вантажних автомобілів. EFB акумулятори призначені для використання на автомобілях із системою Старт/Стоп, а також для будь яких автомобілів, в яких рівень енергоспоживання є вищим за середній.

автомобільний акумулятор Exide AGM

Серія Exide AGM

Серія Exide AGM це акумулятори, вироблені за удосконаленою технологією абсорбуючого скловолокна (в середині на відміну від традиційних батарей немає електроліту у вигляді рідини, він весь знаходиться в спеціальних скловолоконних сепараторах). Вони ідеально підходять для автомобілів з найвищими показниками енергоспоживання.

Не заводиться автомобіль? Найкращий вибір купити акумулятор Exide у Львові за адресою вул. Зелена 105 скориставшись такими перевагами: низькі ціни, найширший асортимент, гарантійне та післягарантійне обслуговування, знижка до 25 % при здачі старої батареї. Безкоштовно підібрати акумулятор та дізнатись ціну Ви можете за телефоном, або заповнивши заявку на сайті Akumexpres. Досвід роботи 25 років - користуйтесь послугами професіоналів.