top of page

Акумулятори Mutlu

автомобільний акумулятор Mutlu
2534178885.jpg

MUTLU, виробник MUTLU AKÜ. Основні бренди: MUTLU, POVVER  і т,д, MUTLU AKÜ найбільший і найвідоміший виробник Туреччини, Близького Сходу і Східної Європи. Виробляє батареї з 1945 року.

 

Акумулятори MUTLU надзвичайно добре відомі як в Європі, так і в країнах східної Азії, Україні, Росії і Білорусії. Ці акумулятори вже давно стали синонімом довговічності і надійності. Купити акумулятор MUTLU , це один з найкращих виборів для людини яка хоче бути впевненою в безпроблемному запуску двигуна свого автомобіля.

 

Серія акумуляторів MUTLU SILVER SFB яка в основному представлена в нашому асортименті має на 25% більшу продуктивність у порівнянні із звичайними батареями, запатентовану технологію Кальцій/Кальцій із добавками срібла, а також підвищену вібростійкість і необслуговуваність. Всі вони характеризуються високою резервною ємністю, підвищеним пусковим струмом а також тривалим терміном служби  ( 5-7 років).

Серія акумуляторів MUTLU SILVER AGM це акумуляторні батареї, виготовлені за удосконаленою технологією скловолокна ( в середині на відміну від традиційних батарей немає електроліту у вигляді рідини, він весь знаходиться в спеціальних скловолоконних сепараторах). Акумуляторні батареї MUTLU SILVER AGM ідеально підходять для автомобілів обладнаних системою Старт/Стоп.

Акумулятори Mutlu ціна

прайс_мутлу_для_сайту (3).jpg

Не заводиться автомобіль? Найкращий вибір купити акумулятор Mutlu у Львові за адресою вул. Зелена 105 скориставшись такими перевагами: низькі ціни, найширший асортимент, гарантійне та післягарантійне обслуговування, знижка до 25 % при здачі старої батареї. Безкоштовно підібрати акумулятор та дізнатись ціну Ви можете за телефоном, або заповнивши заявку на сайті Akumexpres. Досвід роботи 25 років - користуйтесь послугами професіоналів.

bottom of page