top of page

Основні принципи підбору акумулятора

    У цій статті ми хотіли б торкнутися такої важливої теми як підбір акумуляторної батареї на Ваш автомобіль. Наш більш як 25 річний досвід роботи дозволяє нам дати кілька простих але важливих порад на цю тему.  Вибір акумулятора ми поділимо на ряд етапів:

    Чи є у Вашому автомобілі система старт- стоп? (старт- стоп означає, що автомобіль під час повної зупинки, наприклад, на світлофорі глохне, потім,  коли ви відпускаєте гальма, він знову заводиться). Якщо ця система є, а вона є у більшості сучасних автомобілів, значить Вам потрібно придбати акумулятор EFB або AGM (гель). У іншому випадку звичайний акумулятор не зможе витримати таку інтенсивну експлуатацію і вийде з ладу за дуже короткий час. 

560901068_H5_L2_R.png
el600.png
unnamed.jpg

     Країна походження вашого автомобіля. Якщо це Європа, СНД чи США,  скорше за все на Вашу машину потрібно придбати звичайний «європейський» акумулятор. Основна особливість - клеми акумулятора знаходяться на рівні корпуса (не виступають над ним).

mutlu_111.jpg
560408054_H5_L2.png
1485271876_66.jpg

 Якщо Ваш автомобіль з Японії, Китаю чи Кореї- на 99% на автомобіль потрібно встановлювати акумулятор так званого азіатського типу (клеми виступають над корпусом).

572501076_D26_R.png
inci_25.jpg
el604.png

    Місце розташування батареї. Якщо акумулятор стоїть в салоні- це обов'язково має бути акумулятор, у якого немає доступу до електроліту ( необслуговуваний). Крім того, в залежності від місця розташування може мінятися його висота. На деякі автомобільні марки потрібні батареї нижчої висоти ніж стандартні, наприклад це AUDI, VW, частково FORD. 


    Тип палива. На автомобілі з дизельними двигунами в основному потрібно ставити акумулятор наступний за розміром порівняно з бензиновим. Наприклад, на Mercedes 2.0 бензин можна ставити батарею 60-65 а/г з пусковим струмом 580-640А, тоді як на 2.0 дизель однозначно 72-78а/г з пусковим струмом 680-750А.

561400060_T5_LB2_R.png
574402075_T6R_L2R_R.png


    Як довго плануєте їздити на свому автомобілі і скільки на автомобілі електроспоживачів. В залежності від цього можна вибрати вартість бренду, наприклад, більш дешевшого, але якісного українського, польського, турецького виробника, чи дорожчого європейського ТОП бренду. Що б Ви для себе не вибрали, у кожній ціновій категорії в нас представлено декілька варіантів, які оптимально підійдуть для задовільнення Ваших потреб.


    Слід зазначити, що укожному з цих пунктів є маса підпунктів і взагалі вибір акумулятора на відміну від інших запчастин деколи досить важко вирішити за допомогою заводського каталога. На нашій головній сторінці AkumExpres ми розділили для Вас акумулятори на декілька типів для Вашої зручності, щоб Ви могли самостійно приблизно зорієнтуватись в асортименті і підібрати те, що підійде на Ваше авто, але в будь якому випадку, наші продавці,  які підібрали і продали тисячі батарей перевірять Ваш вибір та допоможуть Вам уникнути помилок,  зекономлять Вам гроші, час і нерви. У наступних статтях ми більш докладно зупинимось на деяких пунктах викладених вище. 

bottom of page