top of page

Акумулятори Oberon

автомобільний акумулятор Оберон

OBERON, виробник Ista ( Україна).. Основні бренди: Ista, Oberon, Forse, Maxion, Feon, Volta і т.д. Найвідоміший і найстаріший український виробник. Перший акумулятор був зроблений в 1995 році. Заводи ISTA мають можливість виробляти порядку 5-5,5 млн батарей в рік, що робить його одним із лідерів відчизняного і східноєвропейського ринку акумуляторних батарей.

Standart

Oberon Standart. Гібридні  акумулятори, або акумулятори стандарт серії поєднали в собі переваги звичайних малосурьмянистих і кальцієвих батарей. Це означає, що при мінімальній необхідності в обслуговуванні (майже не споживають води) і невеликому саморозряді (коли автомобіль стоїть і не експлуатується, акумулятор практично не розряджається), вони крім того меньш чуттєві в порівнянні з кальцієвими батареями до перезаряду чи глибокого розряду

Ціни на акумулятори Оберон

прайс оберон для сайту.jpg

Гарантія 24 місяці 

Не заводиться автомобіль? Найкращий вибір купити акумулятор Oberon у Львові за адресою вул. Зелена 105 скориставшись такими перевагами: низькі ціни, найширший асортимент, гарантійне та післягарантійне обслуговування, знижка до 25 % при здачі старої батареї. Безкоштовно підібрати акумулятор та дізнатись ціну Ви можете за телефоном, або заповнивши заявку на сайті Akumexpres. Досвід роботи 25 років - користуйтесь послугами професіоналів.

bottom of page