top of page

Акумулятори Klema

автомобільний акумулятор Klema EFB

Klemа, виробник Веста ( Україна). Основні бренди: Fire Ball, Klema, Westa, Forse, Vega, Inter і т.д. Найбільший і найсучасніший український виробник. Може випускти до 7 млн умовних штук акумуляторів в рік, що виводить цей завод в абсолютні лідери серед заводів східної Європи.

Klema EFB - нове покоління акумуляторних батарей з рідким електролітом. Ці батареї здатні витримувати в двічі більшу кількість циклів зарядів/розрядів, можуть довший час працювати в недозарядженому стані без втрати своєї ємності, а також швидше заряджаються від генератора. Крім того у порівнянні із традиційними батареями вони характеризуються більш високим пусковим струмом.

Ціни на акумулятори Клема

прайс_клема_для_сайту (2).jpg

Гарантія 24 місяці 

Не заводиться автомобіль? Найкращий вибір купити акумулятор Klemа у Львові за адресою вул. Зелена 105 скориставшись такими перевагами: низькі ціни, найширший асортимент, гарантійне та післягарантійне обслуговування, знижка до 25 % при здачі старої батареї. Безкоштовно підібрати акумулятор та дізнатись ціну Ви можете за телефоном, або заповнивши заявку на сайті Akumexpres. Досвід роботи 25 років - користуйтесь послугами професіоналів.

bottom of page