top of page

Акумулятори Rombat

Завод ROMBAT, заснований в 1980 році в місті Бистриця , Румунія. Перший серйозний успіх до виробника  прийшов  в 2002 році, коли аудиторська группа Renault-Dacia по оцінці постачальників поставила самий високий бал кислотным батареям Rombat. Відтоді акумулятори Rombat встановлюються на первинну комплектацію автомобілів Renault, Nissan и Dacia. Крім того , на сьогоднішній день батареї компанії поставляються на конвеєр таких виробників як Peugeot, Citroen, Ford і Volkswagen.

Завдяки великим інвестиціям Rombat один із перших в Європі починає виробництво EFB та AGM акумуляторів, які призначені для автомобілів із системою Старт/Стоп.

nwm_400012622-removebg-preview.png

Акумулятори Rombat Tundra преміальної серії відносяться до так званих кальцинованих акумуляторів (додатня і від`ємна пластини зроблені із додаванням кальцію), що означає підвищений до 30% пусковий струм і практично повну необслуговуваність у порівнянні із звичайними батареями. Рекомендується встановлювати на сучасні автомобілі із великим енергоспоживанням.

EFB 70.jpg
Рмбат ефб

Серія Rombat EFB представляє собою підсилені кислотні акумулятори, які забезпечують кращу надійність і продуктивність у порівнянні із звичайними свинцево-кислотними акумуляторами для легкових і вантажних автомобілів. EFB акумулятори призначені для використання на автомобілях із системою Старт/Стоп, а також для будь яких автомобілів, в яких рівень енергоспоживання є вищим за середній.

AGM 70.jpg
Ромбат агм

Акумулятори Rombat AGM це акумулятори, вироблені за удосконаленою технологією абсорбуючого скловолокна (в середині на відміну від традиційних батарей немає електроліту у вигляді рідини, він весь знаходиться в спеціальних скловолоконних сепараторах). Вони ідеально підходять для автомобілів з найвищими показниками енергоспоживання та з наявністю  системи Старт/Стоп.

Tempest 72.jpg

Акумулятори Rombat Tempest це спеціальна серія батарей, які використовуються для живлення на моторних човнах, яхтах, караванах, кемперах, як джерело енергії для місцевого освітлення, інвалідних візків і т.д..Характеризуються підвищеною кількістю зарядів-розрядів у порівннянні із звичайними стартерними батареями.

Акумулятори Rombat ціна

Прайс_Rombat_на_сайт (5).jpg
Якір 1

Гарантія 24 місяці

Знижка при здачі старої батареї
44-50 а/г - 200грн
55-60 а/г - 250грн
70-80 а/г - 300грн
80-85 а/г - 330грн
90-100 а/г - 400грн
105-110 а/г - 430грн
135-140 а/г - 590грн
180-200 а/г - 750грн
220-230 а/г - 950грн

Не заводиться автомобіль? Найкращий вибір купити акумулятор Rombat у Львові за адресою вул. Зелена 105 скориставшись такими перевагами: низькі ціни, найширший асортимент, гарантійне та післягарантійне обслуговування, знижка до 25 % при здачі старої батареї. Безкоштовно підібрати акумулятор та дізнатись ціну Ви можете за телефоном, або заповнивши заявку на сайті Akumexpres. Досвід роботи 25 років - користуйтесь послугами професіоналів.

bottom of page