top of page

Акумулятори Fiamm

Завод FIAMM, заснований в 1942 році в місті Монтеккьо , Італія На сьогоднішній день, компанія Fiamm Energy Teechnology-міжнародна компанія, яка випускає на своїх дванадцяти заводах і реалізує акумуляторні батареї для автомобілів та промисловості. FIAMM  є одним з найбільших і відомиших виробників акумуляторів у світі. Завдяки восьмидесятирічній історії, безкомпромісній стабільній якості, а також іноваційним розробкам, ці батареї можна сміливо рекомендувати для встановлення на будь-які транспортні засоби.

FIAMM_TITANIUM_BLACK.jpg

Акумулятори FIAMM Titanium Black характеризуються низьким саморозрядом, стійкістю до корозії, а також відсутністю необхідності в обслуговуванні завдяки застосуванню технології Pb/CA ( добавляння кальцію в пластини).

75 FIAMM.jpg
Рмбат ефб

Акумулятори FIAMM Titanium Pro преміальної серії характеризуються низьким саморозрядом, стійкістю до корозії, підвищеним пусковим струмом, а також відсутністю необхідності в обслуговуванні завдяки застосуванню технології Pb/CA ( добавляння кальцію в додатні і від'ємні пластини) і спеціальній подвійній кришці. Рекомендується встановлювати на сучасні автомобілі із великим енергоспоживанням.

70 FIAMM AGM.jpg
Ромбат агм

Акумулятори FIAMM Ecoforce AGM це акумулятори, вироблені за удосконаленою технологією абсорбуючого скловолокна (в середині на відміну від традиційних батарей немає електроліту у вигляді рідини, він весь знаходиться в спеціальних скловолоконних сепараторах). Вони ідеально підходять для автомобілів з найвищими показниками енергоспоживання та з наявністю  системи Старт/Стоп.

Акумулятори FIAMM ціна

прайс_fiamm_для_сайту_.jpg

Гарантія 24 місяці

Не заводиться автомобіль? Найкращий вибір купити акумулятор Fiamm у Львові за адресою вул. Зелена 105 скориставшись такими перевагами: низькі ціни, найширший асортимент, гарантійне та післягарантійне обслуговування, знижка до 25 % при здачі старої батареї. Безкоштовно підібрати акумулятор та дізнатись ціну Ви можете за телефоном, або заповнивши заявку на сайті Akumexpres. Досвід роботи 25 років - користуйтесь послугами професіоналів.

bottom of page