top of page

Акумулятори Fiamm

Завод FIAMM, заснований в 1942 році в місті Монтеккьо , Італія На сьогоднішній день, компанія Fiamm Energy Teechnology-міжнародна компанія, яка випускає на своїх дванадцяти заводах і реалізує акумуляторні батареї для автомобілів та промисловості. FIAMM  є одним з найбільших і відомиших виробників акумуляторів у світі. Завдяки восьмидесятирічній історії, безкомпромісній стабільній якості, а також іноваційним розробкам, ці батареї можна сміливо рекомендувати для встановлення на будь-які транспортні засоби.

FIAMM_TITANIUM_BLACK.jpg

Акумулятори FIAMM Titanium Black характеризуються низьким саморозрядом, стійкістю до корозії, а також відсутністю необхідності в обслуговуванні завдяки застосуванню технології Pb/CA ( добавляння кальцію в пластини).

75 FIAMM.jpg

Акумулятори FIAMM Titanium Pro преміальної серії характеризуються низьким саморозрядом, стійкістю до корозії, підвищеним пусковим струмом, а також відсутністю необхідності в обслуговуванні завдяки застосуванню технології Pb/CA ( добавляння кальцію в додатні і від'ємні пластини) і спеціальній подвійній кришці. Рекомендується встановлювати на сучасні автомобілі із великим енергоспоживанням.

Fiamm Efb
FIAMM_Ecoforce_AFB_70Ah_720A_R+_3-800x800-removebg-preview.png

Серія FIAMM Ecoforce EFB представляє собою підсилені кислотні акумулятори, які забезпечують кращу надійність і продуктивність у порівнянні із звичайними свинцево-кислотними акумуляторами для легкових і вантажних автомобілів. EFB акумулятори призначені для використання на автомобілях із системою Старт/Стоп, а також для будь яких автомобілів, в яких рівень енергоспоживання є вищим за середній.

Fiamm AGM
70 FIAMM AGM.jpg

Акумулятори FIAMM Ecoforce AGM це акумулятори, вироблені за удосконаленою технологією абсорбуючого скловолокна (в середині на відміну від традиційних батарей немає електроліту у вигляді рідини, він весь знаходиться в спеціальних скловолоконних сепараторах). Вони ідеально підходять для автомобілів з найвищими показниками енергоспоживання та з наявністю  системи Старт/Стоп.

ціна фіам

Акумулятори FIAMM ціна

прайс_fiamm_для_сайту_ (6).jpg

Гарантія 24 місяці

Знижка при здачі старої батареї
44-50 а/г - 200грн
55-60 а/г - 250грн
70-80 а/г - 300грн
80-85 а/г - 330грн
90-100 а/г - 400грн
105-110 а/г - 430грн
135-140 а/г - 590грн
180-200 а/г - 750грн
220-230 а/г - 950грн

Не заводиться автомобіль? Найкращий вибір купити акумулятор Fiamm у Львові за адресою вул. Зелена 105 скориставшись такими перевагами: низькі ціни, найширший асортимент, гарантійне та післягарантійне обслуговування, знижка до 25 % при здачі старої батареї. Безкоштовно підібрати акумулятор та дізнатись ціну Ви можете за телефоном, або заповнивши заявку на сайті Akumexpres. Досвід роботи 25 років - користуйтесь послугами професіоналів.

bottom of page