top of page

ВИЇЗНИЙ СЕРВІС З ПЕРЕВІРКИ ТА ЗАМІНИ АКУМУЛЯТОРНОЇ БАТАРЕЇ !!!

Якщо Ви прийшли до свого автомобіля,  а він не заводиться, або ви планово перед зимою чи перед літньою відпусткою хочете замінити свій старий акумулятор , щоб бути впевненим , що Ваше авто Вас не підведе  в найвідповідальніший момент, Ви можете замовити терміновий виїзд до себе наших спеціалістів, які встановлять нову батарею і  перевірять справність електрообладнання вашої машини. 

Якщо для Вас важливо зекономити час, паливо , придбати акумулятор за традиційно низькою ціною, отримавши при цьому висококваліфікований сервіс 

- Вам точно до нас !!!

У послугу входить:

-попередня консультація спеціаліста по підбору нового акумулятора

-діагностика старого акумулятора

-допомога при запуску ( прикурювання)

-встановлення підмінного акумулятора (при наявності)

-продажа нової батареї

-заміна і підключення нової батареї

(складна заміна, з демонтажем блоку запобіжників , сидінь чи бамперів на виїзді не відбувається)

560500064_H5_L2_R.png

Вартість послуги:
Виїзд спеціаліста в межах Львова (кільцева дорога) 50грн/1км (мінімум 250 грн) 

ea770.png

Відповіді на найрозповсюдженіші запитання

Чому послуга доставки є платною?
- У нашому магазині Ви можете придбати акумуляторні батареї за традиційно одними із найнижчих в регіоні цінами. В даному випадку Ви окремо платите за виїзд кваліфікованого спеціаліста, який на місці може провести діагностику старої батареї, у випадку необхідності замінити її на нову і провести перевірку справності роботи електрообладнання, що відповідає за роботу акумулятора. У підсумку Ви отримуєте низьку ціну на новий акумулятор, економите свій час, гроші на паливо, а також повний пакет послуг, який ми надаємо при покупці і заміні батареї.

Що, якщо я не впевнений в тому, що мій старий акумулятор несправний?

-Ви можете замовити послугу виїзного сервісу з перевірки та заміни акумуляторної батареї і наш спеціаліст на місці визначить, чи справний Ваш старий акумулятор, чи причина в іншому. Також у випадку необхідності він допоможе завести ваш автомобіль(прикурити) , щоб ви змогли звернутися на сервіс для подальшого пошуку несправності.

В інтернеті я бачив дешевшу ціну на аналогічний товар

-Замовляючи акмулятор через поштову службу доставки, ви ризикуєте отримати неякісний товар. Найрозповсюдженійші варіанти це фальсифікат ( на дешеву батарею клеять етикетку дорогого бренду) і стара дата виготовлення. Крім того в новій батареї можливий заводський дефект, який ви не виявите, поки не встановите акумулятор на свій автомобіль. Купуючи батарею у нашому магазині або за допомогою виїзного сервісу ви отримуєте низьку ціну і гарантовано уникаєте подібних неприємностей.

Як мені вибрати акумулятор на мою машину?

-Ви можете залишити заявку на сайті, або передзвонити за телефоном, менеджер надасть інформацію стосовно типу батареї, яка підходить на Ваш автомобіль (можливо потрібно буде скинути фото старого акумулятора,через не завжди коректне відображення в каталогах), а також запропонує кілька оптимальних варіантів. При бажанні Ви можете ознайомится з ними на нашому сайті і зробити свій власний вибір, або довіритися нам.

Чому у Вашому асортименті немає певного бренду?

-за 25 років роботи ми перепробували практично  всі акумулятори , які були і є присутні на ринку. Ми можемо обгрунтовано сказати, чому ми продаємо ті акумулятори, які є в нашому асортименті. Якщо Ви шукаєте батарею певного бренду, а у нас її немає, значить у нас є те ж саме під іншою назвою, або просто ми вважаємо, що вона має недостатнє співвідношення ціна/якість.

Чи даєте ви знижку при здачі старого акумулятора

-так, ми першими у Львові започаткували послугу викупу Вашої старої батареї. Знижка в такому випадку може сягати до 30% .

Чи даєте ви гарантію на акумулятори?

- Так, придбавши акумулятор в нашому магазині, або за допомогою виїзного сервісу ви отримуєте однакову гарантію

20200911_161229_edited.jpg
20200909_144329.jpg
20200909_145021.jpg
20200909_144442.jpg
bottom of page